Wyrzysk.pl - oficjalny serwis Gminy Wyrzysk

Główne działy

Menu

Kalendarium

«grudzień 2017»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Treść

Sołectwa Gminy Wyrzysk

1. Sołectwo Auguścin
Sołtys: Magda Konopa
Rada sołecka: Iwona Murach, Krzysztof Walas, Justyna Kukurowska, Radosław Żołędziewski, Małgorzata Sury

2. Sołectwo Bąkowo
Sołtys: Krystyna Gwizdowska
Rada sołecka: Andrzej Nastały, Adam Łapacz, Jacek Drews, Leokadia Lamparska, Karol Kochman, Zbigniew Machnik, Jan Gondek

3. Sołectwo Dobrzyniewo  
Sołtys: Leszek Maleczewski
Rada sołecka: Karol Kowalski, Maria Frankowska, Zofia Bladzich, Maciej Sajdak, Kamil Sajdak

4. Sołectwo Dąbki
Sołtys: Marek Wasilewski
Rada sołecka: Andrzej Hoppe, Elżbieta Wieczorek, Bartłomier Czarnecki, Piotr Serwan, Kinga Zimna

5. Sołectwo Falmierowo 
Sołtys: Tadeusz Jagodziński
Rada sołecka: Bożena Mrotek, Jakub Jagodziński, Krzysztof Wypchło, Edyta Piwowarczyk, Łukasz Goła, Eugeniusz Kowalski

6. Sołectwo Glesno
Sołtys: Marzanna Musiał
Rada sołecka: Andrzej Boniowski, Anna Buda, Kinga Kowalczyl, Michał Łukaszewski, Adam Michalski, Sławomir Mrotek, Magdalena Roszkowska

7. Sołectwo Gromadno
Sołtys: Roman Kowalski
Rada sołecka: Karol Kowalski, Marek Mrotek, Maciej Kowalski, Mirosław Dróbka, Sławomir Barciszewski, Marcin Kowalski

8. Sołectwo Karolewo – Wiernowo
Sołtys: Paweł Larek
Rada sołecka: Monika Nowak, Krzysztof Pikulik, Bogdan Szpot, Mariusz Pływaczyk,
Sławomir Gregor

9. Sołectwo Konstantynowo 
Sołtys: Marian Królak
Rada sołecka: Piotr Badura, Wiesław Lewandowski, Adam Zbela, Piotr Burzyński, Małgorzata Kubińska

10. Sołectwo Kosztowo
Sołtys: Renata Młodzik
Rada sołecka: Magdalena Kułakowska, Krystyna Włazik, Anna Kubich, Piotr Żłobiński, Grzegorz Bratkowski, Joanna Koszuta-Kurczaba, Hanna Raszka

11. Sołectwo Kościerzyn Wielki 
Sołtys: Piotr Kuna
Rada sołecka: Dawid Grochowski, Marcin Pietrzak, Damian Tomaszewski, Józef Kotarek
Stefan Dróbka, Michał Bury, Marcin Kotarek

12. Sołectwo Młotkówko 
Sołtys: Wiesław Korpal
Rada sołecka: Dariusz Drapała, Grzegorz Michałek, Anna Kot, Dorota Kabat, Marzena Ficer

13. Sołectwo Osiek n. Notecią  
Sołtys: Ewa Pawlaczyk
Rada sołecka: Tomasz Bogdański, Violetta Kasperek, Małgorzata Piasecka, Sylwester Smełsz, Anna Tomaszewska, Katarzyna Turbiak

14. Sołectwo Polanowo
Sołtys: Andrzej Meler
Rada sołecka: Szymon Janowski, Mariusz Murawski, Tomasz Pasieta, Wiesław Radtka, Kamil Włodarek

15. Sołectwo Ruda 
Sołtys: Barbara Trempała
Rada sołecka: Krzysztof Banach, Iwona Jeszka, Anna Kościerska, Edward Kuźniar, Robert Troczyński

16. Sołectwo Rzęszkowo
Sołtys: Krzysztof Bartkus
Rada sołecka: Tomasz Gondek, Rober Kaliski, Mariusz Klanowski, Krzysztof Rycyk, Robert Tadych

17. Sołectwo Wyrzysk Skarbowy 
Sołtys: Zofia Muzyka
Rada sołecka: Henryk Katafiasz, Kornel Matuszewski, Zygmunt Rogalski, Michał Stępak, Jan Wiczyński

18. Sołectwo Żelazno
Sołtys: Mateusz Jaremko
Rada sołecka: Łukasz Borowiak, Wiesława Borowiak, Arkadiusz Kwade, Zbigniew Podemski, Ewa Świca

19. Sołectwo Żuławka 
Sotłys: Franciszek Stachurski
Rada sołecka: Justyna Kowalska, Magdalena Rommel, Ewa Ryczek, Waldemar Stachurski, Adam Zawadzki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Intranet

Intranet - Logowanie

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.