Wyrzysk.pl - oficjalny serwis Gminy Wyrzysk

Główne działy

Kalendarium

«marzec 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Treść

Awanse zawodowe naszych nauczycieli

We wtorek, 18 sierpnia 2015 r., w Urzędzie Miejskim w Wyrzysku odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na nauczyciela mianowanego.

 

Czterech nauczycieli z gminnych placówek oświatowych zdało w lipcu egzamin na kolejny stopień awansu zawodowego. We wtorkowe przedpołudnie z rąk Bogusławy Jagodzińskiej - Burmistrz Wyrzyska akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymali: Karolina Łassa (Publiczne Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Wyrzysku), Ewelina Łuka (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku), Izabela Mrotek i Adam Dziamara (Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyrzysku).

 

Jestem z Was bardzo dumna. Cieszy mnie niezmiennie fakt, że oprócz przekazywania wiedzy naszym dzieciom i młodzieży, dbacie również o swój własny rozwój zawodowy i osobisty - powiedziała Bogusława Jagodzińska - Burmistrz Wyrzyska. 

 

Wtorkowe spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji dla pięciu nauczycieli, którzy  uzyskali niedawno tytuł nauczyciela dyplomowanego. 

 

Urząd Miejski w Wyrzysku

  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • Awanse zawodowe nauczycieli
  • autor: Urząd Miejski w Wyrzysku, data: 2015-08-19

« wstecz

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Intranet

Intranet - Logowanie

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.