Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

Sołectwa

Sołectwa Gminy Wyrzysk

1. Sołectwo Auguścin
Sołtys: Mateusz Dutkiewicz
Rada sołecka:  Dariusz Hadzicki, Leszek Kukurowski, Roman Kuś, Natalia Nowak i Krzysztof Walas

2. Sołectwo Bąkowo
Sołtys: Krystyna Gwizdowska
Rada sołecka: Jan Kliczkowski, Karol Kochman, Leokadia Lamparska, Adam Łapacz, Kamil Pawlaczyk, Katarzyna Sell, Andrzej Szołdra

3. Sołectwo Dobrzyniewo  
Sołtys: Leszek Maleczewski
Rada sołecka:  Żanetta Białakowska, Maria Frankowska, Karol Kowalski, Ewelina Moś, Maciej Sajdak

4. Sołectwo Dąbki
Sołtys: Marek Wasilewski
Rada sołecka:  Dorota Serwan, Artur Wasilewski, Adam Wieczorek, Elżbieta Wieczorek, Kinga Zimna

5. Sołectwo Falmierowo 
Sołtys: Tadeusz Jagodziński
Rada sołecka: Jan Bąk, Magdalena Białakowska, Sławomir Brząkała, Małgorzata Czesińska, Krzysztof Dudziak, Łukasz Goła, Bartłomiej Nowak

6. Sołectwo Glesno
Sołtys: Marzanna Musiał
Rada sołecka:  Anna Buda, Roman Działoszyński, Kinga Kowalczyk, Tomasz Maliszewski, Józef Śmiałek

7. Sołectwo Gromadno
Sołtys: Roman Kowalski
Rada sołecka: Sławomir Barciszewski, Mirosław Dróbka, Łukasz Kowalski, Ryszard Kowalski, Wojciech Kowalski, Waldemar Kulpa, Marek Mrotek

8. Sołectwo Karolewo – Wiernowo
Sołtys: Łukasz Gregor
Rada sołecka: Ewa Chęcińska, Sławomir Gregor, Monika Nowak, Danuta Pikulik, Edyta Pływaczyk

9. Sołectwo Konstantynowo 
Sołtys: Marian Królak
Rada sołecka: Piotr Badura, Małgorzata Kubińska, Dawid Lewandowski, Wiesław Lewandowski, Adam Zbela

10. Sołectwo Kosztowo
Sołtys: Renata Młodzik
Rada sołecka: Maria Jagodzińska, Józef Kopicki, Marianna Mrotek, Wojciech Mrotek, Anna Rosa, Krystyna Włazik, Piotr Żłobiński

11. Sołectwo Kościerzyn Wielki 
Sołtys: Piotr Pinkowski
Rada sołecka: Marek Badura, Marta Bąbińska, Magda Bury, Dawid Grochowski, Józef Kotarak, Marcin Mrotek, Marcin Pietrzak

12. Sołectwo Młotkówko 
Sołtys: Wiesław Korpal
Rada sołecka:  Dariusz Drapała, Marzena Ficer, Dorota Kabat, Ewelina Lewicz i Beata Michałek

13. Sołectwo Osiek nad Notecią  
Sołtys: Ewa Pawlaczyk
Rada sołecka: Danuta Błażejczak, Tomasz Bogdański, Michał Edwarczyk, Mariusz Kwaśniewski, Teresa Podemska, Anna Tomaszewska, Robert Zgrzywa

14. Sołectwo Polanowo
Sołtys: Agnieszka Betańska
Rada sołecka:  Magdalena Brukwicka-Pałczak, Agata Lewandowska-Lasek, Wiesław Radtka, Justyna Smełsz, Marcin Sobieszczyk

15. Sołectwo Ruda 
Sołtys: Barbara Trempała
Rada sołecka: Krzysztof Banach, Iwona Jeszka, Arleta Krauze, Michał Kuczyński, Lidia Troczyńska

16. Sołectwo Rzęszkowo
Sołtys: Krzysztof Bartkus
Rada sołecka: Justyna Bartkus, Mikołaj Kaliski, Robert Kaliski, Kamila Kozłowska, Robert Tadych

17. Sołectwo Wyrzysk Skarbowy 
Sołtys: Zofia Muzyka
Rada sołecka: Sabina Katafiasz, Michał Stępak, Milena Szymańska, Jan Wiczyński, Dawid Wolny

18. Sołectwo Żelazno
Sołtys: Mateusz Jaremko
Rada sołecka: Łukasz Borowiak, Anna Dobrzyńska, Arkadiusz Kwade, Ewa Świca, Krzysztof Tuchalski

19. Sołectwo Żuławka 
Sotłys: Franciszek Stachurski
Rada sołecka: Andrzej Czechowicz, Piotr Gwiazdowski, Magdalena Rommel, Ewa Ryczek, Adam Witkowski

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

«wrzesień 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie