Wyrzysk.pl - oficjalny serwis Gminy Wyrzysk

Główne działy

Menu

Kalendarium

«luty 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Treść

Sołectwa Gminy Wyrzysk

1. Sołectwo Auguścin
Sołtys: Mateusz Dutkiewicz
Rada sołecka:  Dariusz Hadzicki, Leszek Kukurowski, Roman Kuś, Natalia Nowak i Krzysztof Walas

2. Sołectwo Bąkowo
Sołtys: Krystyna Gwizdowska
Rada sołecka: Jan Kliczkowski, Karol Kochman, Leokadia Lamparska, Adam Łapacz, Kamil Pawlaczyk, Katarzyna Sell, Andrzej Szołdra

3. Sołectwo Dobrzyniewo  
Sołtys: Leszek Maleczewski
Rada sołecka: Karol Kowalski, Maria Frankowska, Zofia Bladzich, Maciej Sajdak, Kamil Sajdak

4. Sołectwo Dąbki
Sołtys: Marek Wasilewski
Rada sołecka: Andrzej Hoppe, Elżbieta Wieczorek, Bartłomier Czarnecki, Piotr Serwan, Kinga Zimna

5. Sołectwo Falmierowo 
Sołtys: Tadeusz Jagodziński
Rada sołecka: Bożena Mrotek, Jakub Jagodziński, Krzysztof Wypchło, Edyta Piwowarczyk, Łukasz Goła, Eugeniusz Kowalski

6. Sołectwo Glesno
Sołtys: Marzanna Musiał
Rada sołecka: Andrzej Boniowski, Anna Buda, Kinga Kowalczyl, Michał Łukaszewski, Adam Michalski, Sławomir Mrotek, Magdalena Roszkowska

7. Sołectwo Gromadno
Sołtys: Roman Kowalski
Rada sołecka: Sławomir Barciszewski, Mirosław Dróbka, Łukasz Kowalski, Ryszard Kowalski, Wojciech Kowalski, Waldemar Kulpa, Marek Mrotek

8. Sołectwo Karolewo – Wiernowo
Sołtys: Paweł Larek
Rada sołecka: Monika Nowak, Krzysztof Pikulik, Bogdan Szpot, Mariusz Pływaczyk,
Sławomir Gregor

9. Sołectwo Konstantynowo 
Sołtys: Marian Królak
Rada sołecka: Piotr Badura, Wiesław Lewandowski, Adam Zbela, Piotr Burzyński, Małgorzata Kubińska

10. Sołectwo Kosztowo
Sołtys: Renata Młodzik
Rada sołecka: Maria Jagodzińska, Józef Kopicki, Marianna Mrotek, Wojciech Mrotek, Anna Rosa, Krystyna Włazik, Piotr Żłobiński

11. Sołectwo Kościerzyn Wielki 
Sołtys: Piotr Pinkowski
Rada sołecka: Marek Badura, Marta Bąbińska, Magda Bury, Dawid Grochowski, Józef Kotarak, Marcin Mrotek, Marcin Pietrzak

12. Sołectwo Młotkówko 
Sołtys: Wiesław Korpal
Rada sołecka:  Dariusz Drapała, Marzena Ficer, Dorota Kabat, Ewelina Lewicz i Beata Michałek

13. Sołectwo Osiek n. Notecią  
Sołtys: Ewa Pawlaczyk
Rada sołecka: Danuta Błażejczak, Tomasz Bogdański, Michał Edwarczyk, Mariusz Kwaśniewski, Teresa Podemska, Anna Tomaszewska, Robert Zgrzywa

14. Sołectwo Polanowo
Sołtys: Andrzej Meler
Rada sołecka: Szymon Janowski, Mariusz Murawski, Tomasz Pasieta, Wiesław Radtka, Kamil Włodarek

15. Sołectwo Ruda 
Sołtys: Barbara Trempała
Rada sołecka: Krzysztof Banach, Iwona Jeszka, Arleta Krauze, Michał Kuczyński, Lidia Troczyńska

16. Sołectwo Rzęszkowo
Sołtys: Krzysztof Bartkus
Rada sołecka: Justyna Bartkus, Mikołaj Kaliski, Robert Kaliski, Kamila Kozłowska, Robert Tadych

17. Sołectwo Wyrzysk Skarbowy 
Sołtys: Zofia Muzyka
Rada sołecka: Sabina Katafiasz, Michał Stępak, Milena Szymańska, Jan Wiczyński, Dawid Wolny

18. Sołectwo Żelazno
Sołtys: Mateusz Jaremko
Rada sołecka: Łukasz Borowiak, Wiesława Borowiak, Arkadiusz Kwade, Zbigniew Podemski, Ewa Świca

19. Sołectwo Żuławka 
Sotłys: Franciszek Stachurski
Rada sołecka: Andrzej Czechowicz, Piotr Gwiazdowski, Magdalena Rommel, Ewa Ryczek, Adam Witkowski

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Intranet

Intranet - Logowanie

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.