Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

Przynależność do organizacji

Przynależność do organizacji

Gmina Wyrzysk należy do następujących organizacji, stowarzyszeń i związków:

 

Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”

  • -

Zadaniem związku jest  zaspokojenie potrzeb mieszkańców gmin - uczestników Związku  w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi oraz skorelowanych z nim innych usług publicznych.  Członkami Związku są Gmina Białośliwie, Gmina Drawsko, Miasto i Gmina Jastrowie, Gmina Kaczory, Miasto i Gmina Krajenka, Miasto i Gmina Krzyż Wielkopolski, Gmina Miasteczko Krajeńskie, Miasto i Gmina Okonek, Miasto Piła, Miasto i Gmina Ujście, Miasto i Gmina Wieleń, Miasto i Gmina Wyrzysk, Miasto i Gmina Wysoka. Siedzibą Związku jest miasto Piła.

Więcej informacji: www.prgok.pl

 

Lokalna Grupa Rybacka „7 RYB”

  • -

Celem stowarzyszenia jest działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów zależnych od rybactwa, aktywizowanie społeczności zamieszkujących obszary zależne od rybactwa, realizacja lokalnej strategii rozwoju obszarów rybackich, złagodzenie zmian strukturalnych w sektorze rybackim oraz wspieranie jakości środowiska przyrodniczego i kulturowego, w tym potencjału obszarów należących do sieci Natura 2000. Na dzień 2 stycznia 2014 r. stowarzyszenie liczyło 152 członków (125 osób fizycznych i 27 osób prawnych). Siedzibą stowarzyszenia jest miejscowość Wągrowiec.

Więcej informacji: www.7ryb.pl

 

Lokalna Grupa Działania „Krajna nad Notecią”

  • logo LGD

Celem stowarzyszenia jest m.in. budowanie trójsektorowego partnerstwa i umacnianie potencjału społecznego na obszarach wiejskich, opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru działania  Lokalnej Grupy Działania oraz jej realizacja, aktywizowanie społeczeństwa do czynnego udziału w procesie rozwoju obszarów wiejskich oraz wspieranie działań, których celem jest ochrona zasobów historycznych, przyrodniczych i kulturalnych. Obszar działania LGD „Krajna nad Notecią” obejmuje gminy Złotów, Krajenka, Łobżenica, Wysoka, Wyrzysk, Miasteczko Krajeńskie, Białośliwie oraz Szydłowo. Siedzibą stowarzyszenia jest miejscowość Wyrzysk.

Więcej informacji: http://lgdkrajna.pl/

 

Związek Miast Polskich

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski

  • -

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski jest jedną z największych regionalnych organizacji jednostek samorządu terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej. Stowarzyszenie działa na rzecz integracji poszczególnych szczebli samorządu terytorialnego. Stanowi forum wymiany doświadczeń i inicjatyw skierowanych na rozwój Wielkopolski. Działa od 1991 roku i obecnie skupia 103 gminy i 13 powiatów z terenu Wielkopolski. Siedzibą Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski jest miasto Poznań.

Więcej informacji: www.sgipw.wlkp.pl

 

Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych

  • -

Stowarzyszenie Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych (WOKiSS) powstało w czerwcu 1990 r. Jest najstarszym oraz największym stowarzyszeniem samorządów w Polsce. Celem stowarzyszenia jest wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz pomoc w podnoszeniu efektywności jednostek samorządu terytorialnego w realizacji zadań publicznych. Organizacja zrzesza 271 jednostek lokalnych (241 gmin z terenu województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego oraz 30 wielkopolskich powiatów). Siedzibą stowarzyszenia jest miasto Poznań.

Więcej informacji: http://wokiss.pl/

 

Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności

Pilski Bank Żywności pozyskuje żywność od producentów, hurtowników i darczyńców. Żywność przekazywana jest dla Ośrodków Pomocy Społecznej, organizacji pozarządowych oraz dla urzędów miast i gmin. Swym zasięgiem Pilski Bank Żywności obejmuje miasta i gminy dawnego województwa pilskiego. Siedzibą organizacji jest miasto Piła.

Więcej informacji: www.pila.bankizywnosci.pl

 

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

«poprzedni miesiąclipiec 2024»następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie