Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

02

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Kosztowie

  • data: 2024-02-05

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

  • data: 2024-02-05

Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Osieku nad Notecią

Zmiany uzasadnienia do ogłoszenia I przetargu nieruchomości położonej w Kosztowie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu i dzierżawy

Burmistrz Wyrzyska zaprasza do zapoznania się z zarządzeniami w sprawie ogłoszenie wykazu nieruchomości przeznaczonych do najmu i dzierżawy:

Teatr Jedyny Taki - UPIÓR W GARDEROBIE, CZYLI NIC NA SERIO

"Upiór w garderobie, czyli nic na serio” to spektakl, który został stworzony pod kierunkiem Izabeli Tarasiuk-Andrzejewskiej, a reżyserią zajęły się Anna Biniak oraz Izabella Tarasiuk-Andrzejewska. 

Spektakl ten porusza temat potrzeby terapii, której każdy z nas potrzebuje, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Przedstawienie jest okazją do spotkania z widzem w garderobie teatralnej, gdzie aktorki zręcznie lawirują między światem realnym, a fikcyjnym, zacierając granice tradycyjnego teatru.

Twórczynie spektaklu dążą do dostarczenia widzom chwili oddechu i radości, które są tak ważne w trudnych czasach, w których obecnie żyjemy. Skupiają się na terapii poprzez śmiech, który jest jednym z najlepszych lekarstw na smutek i stres. Aktorki wciągają widzów w zabawę, przybliżając im tajniki aktorskiego rzemiosła i procesu tworzenia przedstawienia teatralnego. Wykorzystując groteskę, pastisz i inteligentną ironię, aktorki oferują widzom prawdziwą, terapeutyczną sesję geloterapii.

  • teatr luty

Zmarł Roman Szuberski Burmistrz Rogoźna

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego. Nasze Gminy współpracowały w stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb.
Roman Szuberski urodził się 10 września 1961 r. w Rogoźnie. Z zawodu był nauczycielem. W tym zawodzie pracował w miejscowym Liceum Ogólnokształcącym. Następnie swoją karierę realizował w Starostwie Powiatowym w Obornikach na stanowisku zastępcy naczelnika wydziału. Zasiadał jako radny w radzie miasta i gminy Rogoźno. Od 10 lat był Burmistrzem Rogoźna.
Rodzinie, Bliskim, Współpracownikom, Przyjaciołom i wszystkim mieszkańcom gminy Rogoźno przekazujemy najszczersze kondolencje z powodu tragicznej straty.

Zaplanowane ćwiczenia wojskowe pk. Steadfast Defender-24 i DRAGON - 24

Szanowni Państwo,

w związku z zaplanowanym ćwiczeniem wojskowymi pk. Steadfast Defender-24 i DRAGON - 24 informuję, iż na drogach niemal całego kraju odbywa się ruch kolumn pojazdów wojskowych. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z apelem o zachowanie spokoju. Ćwiczenia mają na celu sprawdzanie procedur i potwierdzanie zdolności wojsk do realizacji przemieszczenia oraz osiągania gotowości w rejonie wskazanym do wykonywania zadań.

  • Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności. Nie należy wjeżdżać pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie.
  • Chrońmy także dane, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych, danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych, tablic rejestracyjnych, znaków rozpoznawczych i identyfikacyjnych. Bądźmy świadomi zagrożeń! Każde nieprzemyślane działanie w sieci, publikowanie zdjęć przedstawiających wojskowe obiekty, instalacje, urządzenia może mieć negatywne konsekwencje dla systemu bezpieczeństwa i obronności Polski.

STDE-24 i DR-24 są ćwiczeniami o charakterze defensywnym i nie są skierowane przeciwko jakiemukolwiek państwu.

http://www.wojsko-polskie.pl/dgrsz/

Zapraszamy do wspólnych obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Dzień Kobiet

Zapraszamy Panie, i nie tylko, 10 marca na godz. 16.00 do sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku na "Dzień Kobiet". 

Niedzielne popołudnie umili Krzysztof Koniarek z zespołem przy słodkim poczęstunku. 

Kosmos Bajka Prowokacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku zaprasza na stand-up comedy w wykonaniu Arkadiusza Jaksy Jaszkiewicza. Wieczór pełen śmiechu 17 marca o godz. 20.00 w sali widoiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku oraz na www.kupbilecik.pl lub na www.biletyna.pl 

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

«poprzedni miesiąclipiec 2024»następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie