Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

02

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Kosztowie

  • data: 2024-02-05

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

  • data: 2024-02-05

Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży

Ogłoszenie przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Osieku nad Notecią

Zmiany uzasadnienia do ogłoszenia I przetargu nieruchomości położonej w Kosztowie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu i dzierżawy

Burmistrz Wyrzyska zaprasza do zapoznania się z zarządzeniami w sprawie ogłoszenie wykazu nieruchomości przeznaczonych do najmu i dzierżawy:

Teatr Jedyny Taki - UPIÓR W GARDEROBIE, CZYLI NIC NA SERIO

"Upiór w garderobie, czyli nic na serio” to spektakl, który został stworzony pod kierunkiem Izabeli Tarasiuk-Andrzejewskiej, a reżyserią zajęły się Anna Biniak oraz Izabella Tarasiuk-Andrzejewska. 

Spektakl ten porusza temat potrzeby terapii, której każdy z nas potrzebuje, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Przedstawienie jest okazją do spotkania z widzem w garderobie teatralnej, gdzie aktorki zręcznie lawirują między światem realnym, a fikcyjnym, zacierając granice tradycyjnego teatru.

Twórczynie spektaklu dążą do dostarczenia widzom chwili oddechu i radości, które są tak ważne w trudnych czasach, w których obecnie żyjemy. Skupiają się na terapii poprzez śmiech, który jest jednym z najlepszych lekarstw na smutek i stres. Aktorki wciągają widzów w zabawę, przybliżając im tajniki aktorskiego rzemiosła i procesu tworzenia przedstawienia teatralnego. Wykorzystując groteskę, pastisz i inteligentną ironię, aktorki oferują widzom prawdziwą, terapeutyczną sesję geloterapii.

  • teatr luty

Zmarł Roman Szuberski Burmistrz Rogoźna

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego. Nasze Gminy współpracowały w stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb.
Roman Szuberski urodził się 10 września 1961 r. w Rogoźnie. Z zawodu był nauczycielem. W tym zawodzie pracował w miejscowym Liceum Ogólnokształcącym. Następnie swoją karierę realizował w Starostwie Powiatowym w Obornikach na stanowisku zastępcy naczelnika wydziału. Zasiadał jako radny w radzie miasta i gminy Rogoźno. Od 10 lat był Burmistrzem Rogoźna.
Rodzinie, Bliskim, Współpracownikom, Przyjaciołom i wszystkim mieszkańcom gminy Rogoźno przekazujemy najszczersze kondolencje z powodu tragicznej straty.

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie