Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

10

Zaproszenie do udziału w konkursie kulinarnym

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Krajna nad Notecią" organizuje w niedzielę 17 listopada 2019 r. konkurs kulinarny pn. "Kulinarna Krajna", a tematem konkursu jest: "Moltych z pyry" ("Posiłek z ziemniaka"). Wydarzenie odbędzie się w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie.

Konkurs adresowany jest do gmin z obszaru działania LGD. Intencją Stowarzyszenia jest, ażeby każda gmina członkowska miała swoją reprezentację. Dlatego też zwracamy się z prośbą o zgłoszenie maksymalnie dwóch reprezentacji z terenu Państwa Gminy do udziału w tegorocznym konkursie kulinarnym.

Konkurs pn.: "Kulinarna Krajna" ma na celu kultywowanie tradycji wytwarzania potraw regionalnych, promocję tradycji kulinarnych na Krajnie oraz aktywizację mieszkańców z obszaru LGD. Konkurs korzystnie wpłynie na integrację społeczności lokalnej poprzez ukierunkowanie na tradycję i dziedzictwo kulinarne, a także pozwoli na spędzenie czasu wolnego w miłej i przyjaznej atmosferze.

Lokalna Grupa Działania pokryje koszty organizacji konkursu tj. koszty związane z zakupem produktów niezbędnych do przygotowania potrawy konkursowej oraz inne koszty związane z realizacją konkursu. Planowana kwota to 300,00 zł brutto. Pozostałe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który został załączony do niniejszego pisma.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu należy przekazać do 06 listopada 2019 r. do Biura lGD, które mieści się w Pobórce Wielkiej 25, 89-340 Białośliwie, lub drogą mailową na adres biuro@lgdkrajna.pl.

 

  • plakat_lgd2

wstecz

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie