Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

2018

Wyrzysk - modernizacja budynku hali sportowej oraz budynku socjalno-użytkowego z bazą noclegowo-wypoczynkową przy ul. Parkowej oraz budowa hali sportowej (II etap)

Zadanie realizowane w latach 2015 – 2018. W ramach projektu przewiduje się zmodernizowanie hali sportowej z zapleczem socjalnym, szatniowym i widownią, wykonanie sali fitness i siłowni z zapleczem socjalno-szatniowym, magazynu sprzętu, kotłowni gazowej, biura OSiR-u, stołówki z kuchnia i bazy noclegowej z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Dotychczas wydano 824.763 zł za koncepcje rozwiązań funkcjonalno – użytkowych oraz mapę do celów projektowych, dokumentację projektową i mapy geodezyjne, wykonana została instalacja odgromowa na całym obiekcie oraz naprawa kominów, murków wraz z obróbkami blacharskimi nad zapleczem socjalno – wypoczynkowym, zabudowa naczynia zbiorczego, a także instalacja oświetleniowa hali sportowej i ewakuacyjna, wentylacje w pomieszczeniach sanitarnych, podwyższenie balustrady, wykonano naprawę pokrycia dachowego nad zapleczem socjalny hali sportowej, wzmocnienie konstrukcji stalowych dachu hali sportowej, docieplenie ścian zewnętrznych budynku, instalacja ciepła technologicznego, wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej.

  • Hala sportowa w Wyrzysku

Przebudowa basenu pływackiego w Wyrzysku

Zadanie realizowane w latach 2016 – 2019, wykonano roboty demontażowe oraz rozbiórkowe basenu, zamontowano maszynownię basenu, roboty rozbiórkowe ziemne i zaplecza, wykonano nieckę basenu, zamontowano uzbrojenia niecki basenowej, wymieniono wentylację w budynku, zamontowano centralę wentylacji, lampy basenowe, dysze napływowe i instalację nawiewną oraz zdemontowano kanały wentylacyjne. Dotychczas wydano 374.015 zł.

Przygotowanie dokumentacji projektowej, przebudowa konstrukcji dachowej i termomodernizacja budynku basenu w Wyrzysku wraz z wymianą infrastruktury technicznej

Zadanie realizowane w latach 2018 – 2019, dokonana zostanie wymiana dachu na basenie i części biurowej , docieplenie ścian, wymiana okien. Zadanie w trakcie realizacji. Dotychczas na opracowanie projektu budowlanego wydano 33.640 zł.

Doposażenie placów zabaw na terenie gminy Wyrzysk wraz zagospodarowaniem terenów rekreacyjnych

Wydano 55.996zł na zakup mapek zasadniczych do celów projektowych, dokumentacji projektowej dla terenów rekreacyjnych, zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej – surfer oraz krzesła do wyciskania; zamontowania zestawu składającego się z 3 wieży czworobocznych z daszkiem, 3 podestów wejściowych, 1 drabiny poziomej, 1 drabiny wiszącej, 1 mostka wiszącego, 1 rury strażackiej, 1 przejścia rurowego, 1 przeplotni łańcuchowej, 1 ślizgu metalowego oraz 3 ławek parkowych i kosza na śmieci; urządzenia zabawowego składającego się z 2 wież czworobocznych z daszkiem, 1 podestu wejściowego, 1 drabiny skośnej, 1 mostka wiszącego, 1 rury strażackiej, 1 przeplotni łańcuchowej na placach zabaw w Konstantynowie, Osieku nad Notecią na ul. Sportowej i w Wyrzysku na ul. Dębowej.

  • Plac zabaw na Dębowej

Wyrzysk - doposażenie placu zabaw na osiedlu domów wielorodzinnych

Zamontowano wieżę czworoboczną z daszkiem, podest wejściowy, ślizg rurowy z zakrętem za 11.722 zł.

Gromadno – Otwarta Strefa Aktywności

Za 17.826 zł zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej oraz małej architektury. Niwelacja terenu, przeniesienie urządzeń placu zabaw z terenu przy dawnej szkole podstawowej na działkę przy świetlicy, wykonanie nawierzchni z piasku pod urządzeniami siłowni i placu zabaw, wykonanie ogrodzenia i murka oporowego kosztowało 25.523 zł.

  • Gromadno plac zabaw

Konstantynowo – montaż piłkochwytu

Zakup wraz z montażem piłkochwytu za 10.007 zł.

  • Konstanytnowo plac zabaw

Kosztowo – budowa wiaty na działce gminnej

Zakupiono mapkę zasadniczą do celów projektowych, wykonano dokumentację projektową, zadanie w trakcie realizacji za 26.078 zł.

Ruda – zagospodarowanie terenu rekreacyjnego

Za 11.000 zł utwardzono boisko do koszykówki z kostki betonowej o wym. boiska 8m x7m oraz przyłącze elektryczne do działki.

Wyrzysk Skarbowy – utwardzenie terenu rekreacyjnego

8.487 zł wydano na utwardzenie terenu przed wiatą rekreacyjną o pow. 35 m² z dojściem od utwardzenia przy wiacie do budynku świetlicy.

Żelazno – zakup kosiarki samojezdnej

Zakupiono kosiarkę samojezdną i przyczepkę za 10.650 zł.

Wyrzysk przyjazny dla mieszkańców – odnowa miejsc wypoczynku i historii

W ramach zadania wykonywane jest zagospodarowanie skweru przy ul. Aleje, pomnik Chrystusa Króla oraz przebudowa ciągów komunikacyjnych w ul. Aleje oraz dojścia do ul. Bydgoskiej wraz ze zjazdem dla osób niepełnosprawnych, alejki spacerowe, zagospodarowanie zieleni ozdobnej, ławki parkowe i stoliki betonowe oraz oświetlenie parkowe. W czerwcu nr. podpisano umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na dofinansowanie ww. zadania w kwocie 129.864 zł. Zadanie w trakcie realizacji. Dotychczas wydano 40.801 zł.

  • Ulica Aleje 1
  • Ulica Aleje 2

Gmina Wyrzysk zdrowiem stoi – uzupełnienie i rozwój infrastruktury rekreacyjnej, sportowej i wypoczynkowej

W ramach zadania zaplanowano zagospodarować teren przy rzece Łobzonce - alejki spacerowe przy „Wodnym Świecie”, plaża miejska, fontanna na stawie, zamgławiacz (kurtyna wodna) i oświetlenie parkowe. Wydatki w wysokości 39.588 zł poniesiono na sporządzenie dokumentacji projektowej, mapy do celów projektowych, wykonanie przyłącza energetycznego, modernizacji zasilania oświetlenia parku miejskiego, oświetlenie przy ścieżce edukacyjnej „Wodny Świat” (3 lampy LED-owe). Zadanie w trakcie realizacji.

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

«poprzedni miesiąclipiec 2024»następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie