Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

2020-10

Życzenia od władz Gminy Wyrzysk

  • Dzień Edukacji Narodowej 2020
  • Życzenie DEN przewodniczący Rady Miejskiej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektorom, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam wyrazy uznania za codzienny trud kształtowania młodych umysłów i serc. Dzięki Waszej nauczycielskiej służbie, dzieci i młodzież mogą poznawać świat i jego piękno, a także mają szansę rozwijać i umacniać w sobie zdolność rozróżniania dobra od zła. To Państwo, poprzez słowo i przykład osobisty, jesteście dla uczniów światłem, które oświetla im drogi do przyszłości. Dziękuję za Państwa odpowiedzialną postawę w sytuacji trudnej dla oświaty – panującej pandemii, jak również za to, że trwacie na posterunku i mimo trudności służycie dzieciom, młodzieży i rodzicom.
 
Życzę satysfakcjonującej pracy, a przede wszystkim wytrwałości i wyrozumiałości. Jestem przekonana, że w tym trudnym okresie trwającej epidemii stawicie Państwo czoła wszystkim nowym wyzwaniom i, jak zawsze, Wasza praca kształtująca serca i umysły młodych ludzi przyniesie Wam wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.
 
Składam serdeczne życzenia dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą, a także zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym.

Burmistrz Wyrzyska
Bogusława Jagodzińska

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najlepsze życzenia, gratulacje i podziękowania wszystkim pracownikom szkół i placówek oświatowych Gminy Wyrzysk.

Praca każdego nauczyciela, pedagoga, pracownika administracji i obsługi zasługuje na najwyższe uznanie i wielki szacunek.

Życzę Wam, drodzy Państwo, szczególnie dziś w dobie zarazy koronawirusa zdrowia, zadowolenia, pomyślności i wytrwałości w życiu osobistym i zawodowym. Niech każdy nauczyciel i pracownik oświaty będzie wreszcie należycie doceniany i wynagradzany.

W imieniu Rady Miejskiej w Wyrzysku
Przewodniczący Roman Łuka

wstecz

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Kalendarium

«poprzedni miesiąclipiec 2024»następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie