Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

09

UWAGA MIESZKAŃCY!!!!


Szanowni Państwo, w ostatnim czasie otrzymujemy informacje od Mieszkańców, że na terenie Gminy Wyrzysk organizowane są spotkania, dotyczące uzyskania dotacji na wymianę kotłów, montaż fotowoltaiki, docieplenie budynków. Organizatorzy tych spotkań mogą powoływać się na powiązania z Urzędem Miejskim w Wyrzysku lub Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Ponadto w swoich wystąpieniach obiecują uzyskanie dotacji do 136 tys. zł np. z programu „Czyste Powietrze”.
Informuję, że spotkania organizowane przez Gminę Wyrzysk w ramach programu „Czyste Powietrze”, ogłaszane są na stronie internetowej i facebook-u Gminy Wyrzysk. Ponadto pracownicy Urzędu Miejskiego w Wyrzysku, nie chodzą po domach i nie nagabują Mieszkańców na składanie wniosków w programach dotacyjnych.
Proszę mieć świadomość, że wszystkie inne spotkania, najczęściej są organizowane przez prywatne podmioty – firmy. Trafiają już do nas osoby z zawartymi umowami kredytowymi na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego też proszę Mieszkańców o zachowanie czujności, dokładne sprawdzanie dokumentów, które podpisują. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, proszę takich dokumentów nie podpisywać lub skonsultować je z prawnikiem.

Przypominam, że w Urzędzie Miejskim w Wyrzysku działa bezpłatny punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego można uzyskać informację o dotacji na wymianę źródła ogrzewania, termomodernizację budynku itp. Pracownicy punktu pomagają wypełnić wniosek o dofinansowanie i rozliczyć zrealizowaną inwestycję. Punkt jest czynny codziennie od 13.00-15.00, można również się umówić lub poradzić telefonicznie pod nr tel. 503-427-324.

Burmistrz Wyrzyska
(-) Bogusława Jagodzińska

wstecz

Ułatwienie dostępu

Rozmiary czcionek

Wysoki kontrast

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Wyrzysku

ul. Bydgoska 29
89-300 Wyrzysk

Godziny urzędowania

Poniedziałek: 7.30 - 16.30
Wtorek-Środa: 7.30 - 15.30
Czwartek-Piątek: 7.30 - 15.00

Jak dojechać

Zobacz na mapie