Wyrzysk.pl - oficjalny serwis Gminy Wyrzysk

Główne działy

Kalendarium

«lipiec 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Treść

Gmina Wyrzysk uzależnia się od sportu!

W sobotę, 17 października br., na Stadionie Miejskim w Wyrzysku odbędzie się finał jesiennej edycji kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00.

Już po raz drugi zapraszamy mieszkańców Gminy Wyrzysk do aktywnego uczestnictwa w kampanii, której celem jest promocja i realizacja zadań dotyczących profilaktyki uzależnień w połączeniu z aktywnością ruchową uczestników imprez. Do głównych zadań projektu należy także zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat szkód wynikających z używania alkoholu i innych środków psychoaktywnych. W ramach akcji organizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego imprezy plenerowe odbywają się w kilkudziesięciu miejscowościach Wielkopolski. Gmina Wyrzysk uczestniczy w tym projekcie razem z gminami Wysoka, Krajenka i Chodzież. 

Na uczestników sobotniej imprezy czeka wiele atrakcji. Oprócz biegów rodzinnych z udziałem dziecka i rodzica nie zabraknie profilaktycznych przedsięwzięć takich jak testy sprawnościowe w alkogoglach, pokazów ratownictwa medycznego, gier i zabaw profilaktycznych, występów dziecięcych zespołów tanecznych, porad terapeutycznych oraz badań profilaktycznych.

 

Po zakończeniu rywalizacji sportowej organizatorzy zapraszają na salę widowiskową przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku na przedstawienie teatralne pt. „O Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach”.

 

Szczegóły dotyczące biegów dostępne są na stronie www.uzalezniamnietylkosport.pl. Informacje i zdjęcia znajdują się także na profilu: facebook.com/uzalezniamnietylkosport.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania!

 

Urząd Miejski w Wyrzysku

  • autor: Urząd Miejski w Wyrzysku, data: 2015-10-14

« wstecz

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Intranet

Intranet - Logowanie

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.