Wyszukiwarka

Wyszukiwarka :

Świetlice i gminne budynki

Świetlice i gminne budynki

2015

Opracowanie dokumentacji na przebudowę budynku Domu Kultury w Osieku n. Not. - opracowano dokumentację projektową na zadanie pn: „Zmiana sposobu użytkowania i przebudowa budynku Domu Kultury w Osieku n. Not.” Wartość prac projektowych wyniosła 38.745 zł. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje wykonanie następujących opracowań projektowych - koncepcji zmiany sposobu użytkowania i przebudowy Domu Kultury w Osieku n. Not. zawierającą układ funkcjonalno – użytkowy wraz z częścią graficzną; projekt budowlano - wykonawczy wraz ze wszystkimi branżami (w tym m.in.: sanitarna, elektryczna, budowlana, nagłośnienie); przedmiar robót; specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót; kosztorys inwestorski; uzgodnienia do projektu budowlanego i wykonawczego; projekt zagospodarowania terenu wraz z miejscami parkingowymi. W budynku planuje się wykonanie sali widowiskowo – gimnastycznej z zapleczem socjalnym, zaplecze sportowe do boiska wielofunkcyjnego, bibliotekę, pomieszczenia oddziału Domu Kultury, pomieszczenia dla stowarzyszeń, siłownia, kotłownia, pomieszczenia techniczne, pomieszczenia socjalne i komunikacja.

Remont budynku gminnego w Wyrzysku – siedziba Klubu Miejskiego - wykonano remont dachu i podsufitki, części elewacji wraz z wymianą instalacji elektrycznej, wentylację oraz wymieniono okno w kuchni. Łączne wydano 57.653 zł.

Falmierowo -remont świetlicy - za kwotę 43.910 zł wykonano instalacji c.o., w tym 14.009 zł z funduszu sołeckiego. Ponadto przeprowadzono remont łazienek, sali wiejskiej, wykonano elewację, wymieniono instalację sanitarnej z białym montażem i elektryczną z osprzętem. Koszt tych prac to 61.098 zł.

wX8RIpFw+s7BwAAAABJRU5ErkJggg==

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bąkowo – utwardzenie terenu przy świetlicy za kwotę 8.995 zł wykonano utwardzenie na wjeździe do świetlicy o powierzchni 77,90 m2 z kostki brukowej.

Konstantynowo – utwardzenie terenu przy świetlicy - za kwotę 7.858 zł wykonano utwardzenie przy świetlicy z kostki grubości 6cm od strony placu zabaw.

v8HAbqrVciGtjgAAAAASUVORK5CYII=

 

Auguścin - remont budynku gospodarczego za 10.372 zł wykonano nowe wrota i drzwi oraz nową elewację na budynku.

 

Pozostałe wydatki:

- nagłośnienie dla sołectwa Dąbki za 4.209 zł,

- wyposażenie do świetlicy w Gleśnie – stoły, krzesła i nagłośnienie za 5.069 zł,

- zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Auguścinie za 719 zł,

- wyposażenie do świetlicy w Kościerzynie – krzesła za 3.150 zł i zakup materiałów do utwardzenia terenu przy świetlicy za 11.342 zł,

- wyposażenie świetlicy wiejskiej w Wyrzysku Skarbowym za 11.750 zł,

- remont łazienek w świetlicy wiejskiej w Kosztowie za 21.736 zł,

- namiot do organizacji imprez kulturalno-integracyjnych dla sołectwa Osiek nad Notecią za 3.499 zł.

2016